O nás

Proč chodící balonky?

Než jsem se stala maminkou, tak jsem měla tendence vymýšlet aktivity pro děti svých kamarádek. Nyní je ten rozdíl v tom, že tyto aktivity mohu vymýšlet svému dvouletému synovi a dětem našich přátel.

O chodících baloncích jsem se dozvěděla již před pár lety, prostřednictvím mé oblíbené blogerky. Od té doby jsem je párkrát koupila dětem našich známých, ale nejvíce mi přirostly k srdci až vloni na podzim. V ten čas jsme měli větší rodinnou oslavu, na které bylo dost dětí a to různých věkových kategorií. Přemýšlela jsem, čím bych děti mohla oslovit a zároveň je potěšit. Koupila jsem pro každého chodicí balonek v podobě zvířátka. Čímž jsem zajistila, že jim byl vykouzlený úsměv na tváři a o zábavu nebylo nouze.

V našem e-shopu naleznete široký výběr chodících balonků. Přeji si, aby se naše nabídka mohla stále rozrůstat a uspokojit tak mnoho obdarovaných.

Chodícími balonky uděláte radost nejen dětem na dětských oslavách, ale potěší i nás dospělé – ať již v podobě vtipu, či budou součástí výzdoby na svatbách, oslavách, či jiných akcích.

Jako máma vím, že je někdy těžké včas objednat, či vyzvednout dárek někomu! Nabízíme tedy i možnost osobního odběru u nás (Radějovice, Praha východ). Abyste měli o zařizování méně, jsme schopni vám chodící balonky připravit (nafouknout heliem) do takové podoby, že dáte balonky do auta a můžete vyrazit na oslavu, či návštěvu.

Nabízíme i expresní osobní doručení po Praze a okolí. V případě vašeho zájmu o tuto službu, nás neváhejte kontaktovat.

Mým přáním je, aby zákazníci byli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Pokud budete mít nějakou připomínku, nápad, či zájem o odběr konkrétního chodícího balonku. Není nic jednoduššího než mě kontaktovat.

Budu vám velmi vděčná, že náš e-shop budete šířit mezi své známé, kamarády. Děkuji a věřte, že se budu radovat z každé vaší objednávky.

Míša

Zpět do obchodu